26 квітня − День Чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф
Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, чисельні людські жертви та зруйновані долі – все це, здається, мало б бути переконливим доказом того, що мова про безпеку атомної енергетики – не більше як міф, який може надто дорого коштувати всьому людству.
Ось вже 37 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й… Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці. Учні 9-Г класу взяли участь у виховному заході,присвяченому цим трагічним подіям
Працьовиті та активні учні ліцею № 18 підготувалися до обласного конкурсу "Пташиний друг" в рамках Всеукраїнської екологічної ліги "Наша допомога птахам". Участь у виготовленні шпаківень та годівничок взяли наші ліцеїсти:
Главицький Андрій, 6-Б
Семенович Кирило, 6-Б
Хоменський Микола, 6-Б
Пастула Максим, 6 - В
Ілащук Дмитро, 6 - В
Учні початкової та середньої ланок допомагають птахам пережити важкий зимовий період, демонструючи цим важливість взаємодії людини та природи. А вчитель трудового навчання Руслан Вадимович керував процесом виготовлення годівничок та шпаківень та допоміг розвішати їх на території ліцею.
Не будьте байдужими! Піклуйтеся про тих, хто цього потребує!
"Чисто не там, де прибирають,а там, де не смітять!"
Учні 9а та 9б класів долучились до місячнику благоустрою рідного міста
11-А клас Чернівецького ліцею №18 провів цікавий інформаційний захід під назвою «Екологічна свідомість: як правильно сортувати сміття та допомогти екології?
Слухачами стали учні молодшої школи, які з цікавістю сприймали почуте, активно долучалися до обговорення та висловлювали свої думки з приводу сортування відходів.
Діти отримали відповіді на такі питання:
Навіщо сортувати сміття?
Яку користь приносить суспільству та довкіллю сміттєпереробка?
Як наша екологічна свідомість впливає на майбутнє?
Будьмо свідомими в екологічних питаннях та дбаймо про своє майбутнє
Учнівська молодь Чернівецького ліцею № 18 об'єднала зусилля, щоб разом тримати екологічну оборону. Вихованці нашого закладу зібрали скляні банки, бляшанки, використані свічки для наших бійців на фронті, а також макулатуру як вторинну сировину для виробництва паперу, диски для оформлення інтер’єру та інші використані речі, щоб дати їм нове життя. Гуртом прибрали подвір’я ліцею та за його межами.
Учні 11-А класу підготували презентації та розповіли учням початкової школи про формування культури чистоти, правильне поводження з відходами та відповідальне споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Пояснювали, що варто навчитися сортувати сміття, застосовуючи різні контейнери, економити папір, що макулатура – це не просто сміття, а цінний ресурс. Найменшим учням нашого ліцею так сподобались лекції з рекомендаціями своїх наставників, що ті вирішили власноруч виготовити картонні контейнери для сортування сміття. І ось, що з цього вийшло…