Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Що найбільше впливає на якість освіти?
Що для Вас важливіше в навчальному процесі?
Який профіль є найбільш актуальним в сучасному суспільстві?

Парламент ліцею

Куратори: 11б Калинюк Катерина, 11б Мельничук Валерія
Відповідальний клас: 9б, 10а
Актив: 8а, 6б

Центр охорони здоров’я та спорту
Куратори: 11б Арсен Рингач, 11б Данюшин Олександр
Відповідальний клас: 10Б
Актив: 7б, 8г

Вітаємо Станіслава Кіронду з перемогою у виборах на посаду Президента Ліцею!

Отримавши неймовірний рівень підтримки серед учнів - 54%.

Бажаємо наснаги у цьому відповідальному шляху!

У сесійній залі Чернівецької міської ради відбувся «Лідерський Meet-Up» - перший у такому форматі захід, який організувало Управління освіти Чернівецької міської ради.

Мер Чернівців Роман Клічук зустрівся із лідерами учнівського самоврядування. У заході взяв президент ліцею Станіслав Павучик.

Ми поцікавилися у Стаса: Як воно сидіти у кріслі міського голови? Які відчуття переповнювали?

«Спочатку я не наважувався сісти в крісло мера, але потім зрозумів, що така можливість випадає раз в житті і її потрібно обов'язково використати. Мене переповнювали емоції, але сівши в крісло мера, я відчув себе впевнено та рішуче, в цей час починаєш розуміти на скільки ця посада могутня, але в той же час і дуже відповідальна. Крісло, до речі, було дуже зручним та м'яким)

Дякую всім організаторам, та міській раді за приємні враження, все було просто СУПЕР!!!», - відповів наш лідер.

Школярі змогли проявити себе у командній роботі. Лідери освітніх закладів були розділені на чотири команди, і разом з експертами-фахівцями опрацювали теми, важливі для міста і для молоді зокрема. А головне - своє бачення їх вирішення.

Різдвяні зустрічі у колі лідерів учнівського самоврядування

Чернівецького ліцею №18 Чернівецької міської ради

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим !

Хай здоров'я з вами буде,

Хай вас радість не забуде,

Хай смачна кутя удасться,

Хай завжди панує щастя,

Щоб весело і багато провели,

Різдвяні свята !

Коляд, коляд, коляда !

Холод взимку не біда.

Двері швидше відчиніть,

Нас до себе запустіть !

Всі, хто є у вашій хаті,

Будуть дужі та багаті !

На городі вродять густо

І картопля, і капуста.

Помідори й огірочки

І для сина, і для дочки.

Ось промова в нас така!

Ви ж готуйте п'ятака!

Лідери учнівського самоврядування ліцею учні 11 - Б класу Павучик Стас, Снігур Василь, Корнєєва Єлизавета Штирбу Анна, Семенюк Катерина 07.12.2022 року о 16.00 відвідали захід " Лідер це Ти", у кіномистецькому центрі імені Івана Миколайчука. У програмі заходу: Олександр Бараник - виконавчий директор "YoKi ГРУП".  Яна Двірничук Власниця "G -BAR Чернівці", депутатка Чернівецької районної ради. Сергій Ринжук. Засновник і керівник ТОВ " Буко Консалт," ТОВ " Буко Груп," ТОВ "Р.В.С.- Інвест", ТОВ " Шериф." Женя Косов. Продюсер Chico& Qatoshi, співзасновник пабліку в іnstagram " naprocente."  Призер кубку світу з тайського боксу, співзасновник n - game, та qurka. Також запрошенні гості: Роман Васильович Клічук, Юрій Миколайович Лесюк і начальниця Управління освіти Чернівецької міської ради - Ірина Ярославівна Ткачук. Була зустріч з цікавими людьми які володіють лідерськими якостями та підтримують учнівське самоврядування в місті. Пропонують впевнено йти до своєї мети та реалізувати свої дії. Лідер завжди йде вперед досягаючи вершин успіху. Лідери спілкувалися з гостями заходу задавали питання. Також відвідали виставку картин у фойє кіномистецького центру. Зустріч пройшла цікаво та жваво. Учні почули багато різноманітної інформації яку можуть реалізувати в своїй діяльності як лідери

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ:

одинадцятикласники у ролі вчителів

На один день у нашому ліцеї відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої шкільної родини, які проводили уроки в 1-6 класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним.

Старшокласники зазначили, що цей день був неймовірним, і вони отримали море задоволення, хоча наприкінець були страшенно виснаженими. Учні зробили висновок, що бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає…

«Тож дякуємо вам, учителі!»

У середу, 14 вересня, у Чернівецькому ліцеї № 18 відбувся традиційний благодійний осінній ярмарок. Подвір’я нашого закладу нагадувало велетенський вулик. Батьки й учні початкової школи приготували чимало різних смаколиків – різні види тістечок, печива, пиріжків, вафель, пряників, желе, льодяників, горішків, натуральних напоїв. Серед фруктів можна було придбати груші, яблука, виноград, персики. Були й непродовольчі товари – іграшки, браслети, канцтовари. Ярмарок супроводжувався концертною програмою – діти співали й танцювали. Покупці – учні та вчителі – розкупили майже все.

Після закінчення заходу було визначено переможця – 2-Г клас номінований на найкращого торговця ліцею № 18 у 2022 р. Номінації отримали й інші класи: «За креативність і оформлення продукції» – 2-Б, 2-А, 2-Г; «Юний продавець-2022» – учні з 1-Б та 3-Б класів; «Дух патріотизму» – 1-Г, 1-В, 2-Б, 2-Г; «За кондитерське мистецтво» – 1-А, 4-А, 4-Г; «За гостинність» – 3-Г, 2-В, 4-Б; «Різноманітність асортименту» - 3-А, 4-А, 4-Б, 3-Г.

Виручені кошти (а це – 27495 грн) будуть направлені на допомогу воїнам ЗСУ.

Адміністрація школи щиро дякує учням та батькам за активну участь у ярмарку.

Очікуємо другого етапу ярмарку.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.